PLEASE WAIT ...
سبد خرید
جمع کل 0 ﷼
نمایش کارت

درباره ما

وب سایت کیامهر جهت ارائه خدمات و محصولاتی متفاوت و باکیفیت برتر، در راستای برطرف نمودن بخشی از نیازهای بدون پاسخ هموطنان عزیز، با 10 سال تجربه ، همراه با مشاوره رایگان با مجرب ترین مشاور ها، دکترهای داروساز و دکترهای پوست در خدمت شما عزیزان می باشد..

در مرحله آغازین این فعالیت، شرکت کیامهر نوین اقدام به وارد نمودن محصولات دو شرکت معتبر سوئیسی دکلره Declare و فرانسوی ژان داوز Jean Daveze  و عطر خوش رایحه پاریسی وی  Weil نموده است.

لازم به ذکر است به این مجموعه، دو برند منحصر بفرد اروپایی دیگر افزوده شده است:

نخست برندی خاص و لوکس از کشور سوئیس تحت نام جوونا Juvena و دیگری برندی ویژه محصولات تخصصی مو تحت عنوان مارلیس مولر Marlies Möller از کشور آلمان.


این اقدام جهت پاسخگویی به نیاز های آن دسته از مصرف‌کنندگانی است که با توجه به ویژگی‌های فردی خویش، محصولی متفاوت و باکیفیت برتر را خواهان‌اند.

همچنین این شرکت در تلاش است با گسترش حوزه فعالیت خویش بخشی از نیازهای دارویی و بهداشتی مورد نیاز جامعه را در آینده نزدیک تأمین نماید.

سیاست، هدف و تلاش کیامهر نوین ارائه محصولاتی برتر با رعایت کلیه استانداردهای بین‌المللی و قیمتی مناسب به مصرف‌ کنندگان عزیز است. لذا تمامی محصولات این شرکت ضمن داشتن بالاترین استانداردهای جهانی، دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دیگر مراکز قانونی می باشد؛ و خوشبختانه تمامی محصولات این شرکت برخلاف برخی از برندها آرایشی و بهداشتی فاقد نمونه های مشابه تقلبی بوده و مصرف کنندگان محترم می توانند با اطمینان تمام از کیفیت برتر محصولات این شرکت استفاده نمایند.

you are choosen
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از محصولات جدید ، مقالات پوست و زیبایی و تخفیفات ما مطلع باشید ...